Viaţa-arta de a scrie
luni, 6 februarie 2017
Am adormit doar o clpiă
T
e-ai oprit doar pentru o clipă
Şi lumea mea ,toată ,cu tine s-a oprit
Am adormit doar pentru o clipă
Şi-apoi...
Tu nu m-ai mai treizit.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu